GTA V (5) Full İndir - Tek Link İndir - Download - Pc


GTA 5 oyunu, dünyanın en kalite oyunları arasında yer alan GTA oyunları sürekli her yıl yenilenen serileriyle bizleri her zaman heyecan yaşatmaya devam ediyor.

GTA 4 oyunu ve diğer versiyonlarıyla da oyun dünyasının gözde oyunu olmayı başarıyor. Şimdi de büyük heyecanla beklenen GTA 5 oyunun çıkmasını bekleyen oyun sever kitlesi bizleri dahi şaşırtıyor.

Aldığımız yorumlara göre Gta 5 oyunun sürekli ne zaman çıkarıldığını merak eden ziyaretçilerimiz için GTA 5 oyunu ile tüm geliştirmeleri ve ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

GTA 5 oyunu inceleme : Gta 5 oyunu 1 Harizan 2012 tarihinde oyun dünyasına merhaba diyeceğini yayınlayan Rockstar oyun yapımcıları bizlerle birlikte tüm GTA oyun sever arkadaşlarımızı heyecanlandırdı. Gta 4 en çıkan gta serisi olarak büyük ilgi gördü ve çok sayıda oyuncu kitlesine sahip olduğunu görebiliyoruz.

Grand Theft Auto V oyunu Gta serisinin en son oyunu olarak gündeme bomba gibi düşeceğini hissediyoruz. Dünyanın her yerinde büyük bir heyecanla beklenen Gta 5 oyunun en çok merak edilen özellikleri sizler için paylaşacağınız sitemizde. Grand Theft Auto V oyunundaki özelliklere ilk olarak görüntü kalitesiyle başlamak istiyoruz. Gta san andreas ve Gta 4 oyununda zaten görüntü kalitesi hakkında söylenecek çok şey olmadığını görebiliyoruz. Özellikle Gta 4 versiyonun da insanlar ve hatta oyundaki hemen hemen gerçeğe çok yakın bir sunumla karşımıza çıkaran Rockstar Games şimdi sizleri hayal gücünüze sığmayacak mükemmel bir görüntü kalitesiyle tekrar oyun başına kilitlemeyi hedefliyor.

Grand Theft Auto 5 oyununda kendinizi gerçekten bir oyun değilde kendi hayatınızı yaşıyormuş gibi hissine kapılmanız çok normal bunun nedeni bu oyunda harika ötesi karakterler ve doğa yapısı sunuluyor. Gözlerinize inanamayacağınız bir tasarımla sizleri hayrete düşürecek olan GTA 5 oyununa bağlanacaksınız. Bu oyunda sadece insanlar veya konular değil bu oyunda herşeyi geliştirilmiş görüntü kalitesi sayesinde bire bir yaşayacaksınız.

Oyunda binalar, yollar, deniz ve arabalar sizleri şaşkına çevirecek bu kadar mı olur yani diye kendinize soracaksınız fakat oyunun daha da detayına indiğinizde heyecanınıza hakim olamayıp sizde oyunun içerisinde hayal gücünüzle birleşeceksiniz. GTA 5′in çıkan videolarında görecek olduğunuz gibi gerçek konular ve stratejiler ele alınmış ve inanılmaz bir eğlenceye sahne verilmiş. Gta 5 oyunu Los Angeles’ın mükemmel sokaklarında geçmektedir.

Oyunda bir çok mod sizi karşılıyor olacak modlardan bazılarında dağcılık bazılarında ise atletik bir sporcu olarak oyunu sürdürebileceksiniz.En çok merak edilen bir konuyu sizler için araştırmaya devam ediyoruz söylentilere göre Grand Theft Auto V oyununda çoklu oynama modu gibi online yardım seçenekleri de eklenecekmiş, yani bu sayede Gta 5 oyununu arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz.

Gta 5 oyunu hakkında söylenecek çok daha fazla ayrıntı var öncelikle giriş menüsü ve ilerleme seçenekleri daha kolay ve çok daha şık bir tasarımla karşımıza çıkacağını umuyoruz.Dünya tarihinde en çok satılan oyun olması beklenen Grand Theft Auto V oyunu sizce de gerçekten dünyanın en çok satılan oyunu olabilir mi? bunu hep birlikte göreceğiz. Çıkış tarihi netleşen bu oyunu çıktı gün itibariyle sitemizden ücretsiz versiyonu indirebileceksiniz. Gta oyun haberlerini sizler için an ve an takip ediyoruz ve inanın çok heyecanlı bir bekleyiş sürecindeyiz. Gta 4 den sonra ne gibi konularla karşı karşıya kalacağımız konusunda umuyoruz ki hayal kırıklığına uğramayacağız.

Rockstar oyun şirketi Grand Theft Auto V game hakkında çıkan ayrıntıları abartılı bulan oyun severler bu oyunla en şık cevabı da almış olacaklar abartmak ne kelime oyun kendini aşmış ulan diye kendi kendinize söylenmeye başlayacağınız umuyoruz. İnternet kafelerin gözde oyunları olan GTA oyunlarının en yenisi olan GTA 5 oyunu indirme linkimizden sahip olacağınız b oyun ile uykularınızı kaçırmaya neden olabilecek kadar kaliteli sunulacağına inanıyoruz. fulloyunkeyfi.net editörleri olarak tüm Gta oyunları severlere iyi eğlenceler dileriz.


İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/Win7
İşlemci : Pentium 4 3.0 ve üzeri
Ram : 1 Gb
Gereken Hard Disk Alanı : 2 Gb
Ses Kartı : DirectX uyumlu
Video kartı : 512 Mb
DirectX : 9 


File:Gta 5 pic 11.jpg